Bearbetningscenter AB | Kontakt - Bearbetningscenter
Bearbetningscenter, bbc, bbc-y, BBC AB, Kramfors, brunne, Cnc, Numeriskt, styrda, Svarv, Svarvar, Cnc-svarvar, Cnc Automation, Svia, Okuma, Mätmaskin, kordinatmätmaskin, Automatsvarvning, Borrning, Fräsning, Slipning, Härdning, Termisk Gradning, Stål, Metall, Aluminium, Tillverkare, Industri, Kvalitet, kvalite, Iso, Certifierade, Iso9001, 9001:2008, 14001, Legotillverkare, Multus, Robot, Obemannat, Flerfunktionsmaskin, Fleroperationsmaskiner, efterbearbetning, Multitask, Abb, Flexibla, Värmebehandling, Ytbehandling, Ytech, Danod, Norrlands härdindustri, Hydraulik, Montering, Grävlastare, gradteknik, Verktyg, Trumling, Lager, Svetsning, Fleroperationssvarv, CNC-svarvning, Skärande bearbetning
22035
page-template-default,page,page-id-22035,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,menu-animation-underline,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Kontakt

Bearbetningscenter AB
Gränsgatan 60, 872 32 Kramfors

Telefonväxel: 0612-138 55
Fax: 0612-135 65
E-post: info@bbc-y.se


Du som vill skicka in en order – order@bbc-y.se
Du som vill skicka in en faktura – faktura@bbc-y.se
Du som vill göra en förfrågan – forfragningar@bbc-y.se
Du som vill kontakta oss i ett kvalitetsärende – kvalitet@bbc-y.se
Du som vill skicka in ett ordererkännande – ordererkannande@bbc-y.se

Du kan också kontakta någon av oss direkt.

Sture Westerlund
VD
0612-138 51
070-333 32 55
sture@bbc-y.se

Jörgen Backéus
Produktionschef,
offerter och försäljning
0612-138 61, 070-632 73 20
jorgen@bbc-y.se

Torbjörn Häggkvist
Kvalitetschef
0612-138 55
070-680 76 60
torbjorn@bbc-y.se

Anders Dahlkvist
Produktionsansvarig
0612-138 64
070-371 12 93
anders@bbc-y.se

Jeanette Ågren
Order, planering,
inköp
0612-138 66
jeanette@bbc-y.se

Annelie Mybrand
Kontroll, lager,
leveransansvarig
0612-138 56
annelie@bbc-y.se

Kristoffer Bertilsen
Mättekniker
0612-138 64
070-200 66 60
kristoffer@bbc-y.se